NEDEN BİZ?

Mutfağımız sadece paket servis için çalışıyor ve servis alanımızı siz daha fazla acıkmadan hamburgerinize kavuşun diye sınırlı tutuyoruz. Hamburgeriniz tam istediğiniz gibi hazırlandıktan sonra, 3 dakika* gibi kısa bir sürede elinizde oluyor.

Siparişinizi, iç sıcaklığı 80 derece olan özel çantalarda taşıyor ve mutfağımızdan çıktıkları sıcaklıkta size ulaştırıyoruz.

Paket servis için restoran fiyatlarının üzerine %15-20 fiyat farkı eklemiyor, kızarmış ürün soslarına ekstra ücret talep etmiyoruz.
Her ürün için standart ambalaj kullanarak fiyatlarımıza ekstra maliyetler yüklemiyoruz, çünkü size günün en keyifli öğününü sunmak için çalışıyoruz.

Zevkler tartışılmaz biliyoruz. Kendi hamburgerinizi, istediğiniz ebatta ve istediğiniz malzemelerle yaratabileceğiniz bir menü sunuyoruz. Burgerlerimizde %100 düve (süt dana) eti kullanıyoruz, en taze sebzeleri günlük olarak satın alıyor ve aynı gün tüketiyoruz.

 

Burger Hazırlanırken,

Köftelerimizi dondurmuyor, günlük tüketiyoruz ve 45 saniyede değil, siparişiniz alındıktan sonra en lezzetli olacakları sürede pişiriyoruz. Ekmeklerimiz, her sabah fırında sizin için pişiriliyor. Her zaman tek ve en büyük boy patates kızartması gönderiyoruz, bizim hamburgerlerimize de bu yakışır diye düşünüyoruz...